Wielu Klientów pyta się nas co to jest zaplecze SEO. Tworzenie zaplecza SEO to jedna z metod pozycjonowania, które polega na umieszczaniu na stronach reklamowych linku do strony głównej. Taki proces ułatwia nam tworzenie bazy wartościowych linków i zdecydowanie podwyższa pozycję Państwa strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Generowanie ruchu na stronie Państwa firmy to główny cel pozycjonowania, bo przecież im więcej wejść na daną podstronę, tym większa szansa na zdobycie zainteresowania Klientów danym produktem, czy usługą. Tworzenie zaplecza SEO to bezpieczna metoda pozycjonowania i przede wszystkim bardzo atrakcyjna forma reklamy w Internecie.

Tworzenie zaplecza branżowego rozpoczynamy od wykupienia właściwych domen i umieszczenia ich na naszych serwerach. Warto zwrócić uwagę że korzystamy z wielu firm hostingowych. W wielu przypadkach Hosting Seo powoduje że zaplecze jest nisko oceniane przez roboty google, ponieważ umieszczenie porządnej strony na adresie IP na którym jest kilka tysięcy stron ze spamem nie da żadnego efektu. Należy pamiętać, że na korzystne indeksowanie strony przed roboty Google ma także wpływ czas ładowania strony. Warto zatem zadbać o szybki hosting, bez tysięcy stron z filtrem od google. Nasza firma posiada także wiele domen branżowych, które będziemy mogli wykorzystać dla zaplecza Twojej strony internetowej.

Wybór domen zakończony. Teraz czas na zaprojektowanie stron internetowych i uzupełnienie ich treści. Nasi copywriterzy zadbają o to, aby artykuły pojawiające się na każdej podstronie były unikatowe i profesjonalne. Google nie lubi kopii, podobnie jak My, dlatego też każdy tekst pisany jest osobno. Następnie graficy dobiorą atrakcyjne zdjęcia, a webmasterzy zajmą się optymalizacją strony pod kątem wyszukiwarki. Wstawienie linków do strony Państwa firmy to już tylko formalność.

Optymalizacja to podstawa – każda ze stron przeznaczonych na zaplecze jest optymalizowana równie starannie jak strony docelowe naszych klientów. Przykładamy ogromną wagę o prawidłowej optymalizacji wszystkich tworzonych przez nas stron bez względu czy mają służyć jako zaplecze czy strony naszych klientów

Działasz za granicą? Nasza firma tworzy zaplecze SEO głównie w języku polskim, a dzięki współpracy z copywriterami i biurami tłumaczeń jesteśmy w stanie stworzyć wysokiej jakości zaplecze w każdym innym, dowolnym języku. Teraz nawet zagraniczni Klienci będą wchodzić na Twoją stronę.

Ile kosztuje stworzenie zaplecza lub dzierżawa zaplecza?

Ceny za tworzenie  zaplecza SEO ustalane są indywidualnie, w oparciu o liczbę zakupionych domen i ilość i poziom skomplikowania treści na stronach.

Oferujemy kilka wariantów usługi :

  • Indywidualne tworzenie zaplecza na domenach i hostingach będących własnością klienta
  • Indywidualne tworzenie zaplecza na domenach i hostingach będących własnością TopRanking
  • umieszczenie artykułów sponsorowanych na zapleczu wielobranżowym należącym do  TopRanking

Stawiamy na wysoką jakość naszych usług. Niezależnie od branży, w której się Państwo specjalizują, my jesteśmy zawsze gotowi zbudować dla Państwa profesjonalne zaplecze SEO. Zapraszamy!