Prezentacje firm

Zaprezentuj się oscarowo!

Wystarczy krótka prezentacja firmy, aby zwrócić uwagę szerokiego grona odbiorców. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną prezentację firmową bazując na nowoczesnych trendach i ciekawych opcjach graficznych. Pokaż się innym z jak najlepszej strony i wykorzystaj potencjał prezentacji multimedialnej.

Jesteś gotowy na małą rewolucję w przedstawianiu swojej marki? Chcesz zabłysnąć podczas targów i szukasz nowoczesnego sposobu prezentacji usług? W takim razie mamy dla Ciebie idealną propozycję. Prezentacje firm to krótkie filmy zawierające najważniejsze informacje o historii firmy, jej celach, a także usługach. Prezentacja biznesowa zaprojektowana w programie Power Point lub animowana w After Effects to źródło atrakcyjnej reklamy. Najlepsze jest to, że możesz ją wykorzystywać wszędzie tam gdzie tylko chcesz. Masz możliwość przedstawienia multimedialnej prezentacji podczas ważnego spotkania biznesowego, lub też podczas targów branżowych. Inną opcją jest opublikowanie prezentacji firmy w mediach społecznościowych, gdzie każdy może zobaczyć czym się zajmujesz i jak podchodzisz do biznesu.

Prezentacja firmy – od projektu po gotową realizację

Zależy nam na tym, aby Twoja prezentacja biznesowa była atrakcyjna, oryginalna i funkcjonalna. Dlatego też nad jej wyglądem pracuje kilku specjalistów. Grafik zajmuje się projektowaniem wyjątkowego wyglądu prezentacji, a copywriter pracuje nad interesującą treścią. Dysponujemy wieloma szablonami, które możemy w szybkim czasie zedytować, co zaoszczędza cenny czas. Oczywiście jeśli masz nieco większe wymagania możemy bez żadnego problemu stworzyć dla Ciebie indywidualną prezentację firmową o spersonalizowanym wyglądzie. Co od nas otrzymujesz? Elegancką prezentację biznesową, którą możesz odtworzyć na każdym urządzeniu multimedialnym. Taka prezentacja firmy z pewnością podkreśli nowoczesną stronę Twojej marki.

Wystrzałowa prezentacja firmy, czyli na co zwracamy szczególną uwagę


Postaw na nowoczesną formę przekazu informacji!

Prezentacja firmowa w Power Point, Prezi czy After Effects to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy. Zaletą prezentacji multimedialnych jest to, że możesz je wyświetlać i publikować wszędzie tam gdzie tylko chcesz. Zwróć na siebie uwagę i pokaż innym dlaczego warto skorzystać z usług Twojej firmy.


Filmy i spoty reklamowe

Nakręć się na reklamę!

Dobra reklama to połowa sukcesu. Jednak najważniejsze jest to, aby spot reklamowy wyróżniał się na tyle, aby zainteresować konkretną grupę odbiorców. Wykorzystaj nasz potencjał i świeże pomysły! Stworzymy dla Ciebie film reklamowy o którym trudno będzie zapomnieć!

Kamera i akcja! Tak właśnie zacznie się Twoja przygoda z nowoczesnym marketingiem. Spot reklamowy, czy też film reklamowy to genialne połączenie kilku elementów medialnych (zdjęcia, animacje, filmy, muzyka i lektor). Głównym celem spotu reklamowego jest zachęcenie odbiorców do skorzystania z konkretnych usług, czy też reklamowanych produktów. Dzisiaj, wśród tak wielu propozycji reklamowych ciężko jest znaleźć odpowiednią metodę na wyróżnienie swojej firmy. Ale nie martw się, my mamy swoje sprawdzone sposoby na zrealizowanie wyjątkowego filmu reklamowego. Do kogo kierujemy nasze usługi? Z filmów reklamowych może korzystać każdy. Największym gronem osób wykorzystujących ten atrakcyjny materiał reklamowy są właściciele firm. Co raz częściej jednak tworzymy spoty reklamowe dla instytucji publicznych, jak i fundacji charytatywnych, które prowadzą w ten sposób atrakcyjne kampanie społeczne. Jak widzisz film reklamowy to najbardziej angażująca forma masowego przekazu informacji.

Film reklamowy – interakcja w ciekawej formie

Nic nie oddziałuje na odbiorcę lepiej niż wzruszający spot reklamowy. Skuteczne filmy reklamowe budzą emocje odbiorców. Bawią, wzruszają do łez i włączają myślenie. Obecnie bardzo ważne jest to, aby film promocyjny stanowił formę interakcji na linii sprzedawca – konsument. Nudne, głoszące zwykłe hasła reklamowe spoty to już przeszłość. Dziś królują reklamy bazujące na emocjach widzów. Takie, które w pełni angażują konkretną grupę odbiorców do postawienia kroku w stronę pozytywnej decyzji konsumenckiej. Aby stworzyć taki film reklamowy potrzebujesz świeżego pomysłu na scenariusz i profesjonalnego sprzętu, czyli potrzebujesz nas! Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do kręcenia spotów reklamowych (posiadamy między innymi kamerę do kręcenia pod wodą, drona do nagrywania ujęć z lotu ptaka, a także Slidekamerę do nagrywania płynnych kadrów). Do tego nasza zdolna ekipa wpadnie na pomysł reklamy, o której długo będzie głośno. W wielkim skrócie, nasz firma podchodzi do kręcenia spotów reklamowych kompleksowo i profesjonalnie.


Nasze realizacje


Gdzie może znaleźć się Twój spot reklamowy?

Internet

– najprostszym sposobem na promocję swojej firmy jest umieszczenie filmu reklamowego w internecie. Do dyspozycji masz własną stronę internetową, różne media społecznościowe, a także największy serwis z filmami – Youtube.

Projektory/Monitory plazmowe

– możesz wyświetlać własny spot reklamowy na różnego typu konferencjach, targach, spotkaniach biznesowych, a także w galeriach handlowych, czy na ekranach LED w miejscach publicznych.

Płyty DVD

– film reklamowy na DVD, czemu nie? Możesz wysłać taką płytę do swoich partnerów biznesowych, a także do lojalnych Klientów. Wykorzystaj wszelkie możliwe drogi przekazu informacji, aby pozostać w centrum uwagi.

Telewizja

– jeśli planujesz szeroko zakrojoną kampanię reklamową telewizja będzie Twoim nieodłącznym towarzyszem. Możemy przekazać Twój film reklamowy do emisji różnym stacjom telewizyjnym.

Wielu uważa że reklama jest dźwignią handlu. My też tak myślimy.

Jeśli chcesz być kojarzony z pozytywnym marketingiem zarezerwuj swój czas na spotkanie z naszym specjalistą. Oferujemy Tobie firmy reklamowe w nowoczesnym wydaniu, o których wszyscy będą mówić.


Animacje

Wykreuj nową rzeczywistość!

Animacje to niezwykle ciekawy sposób prezentacji praktycznie dowolnego tematu. Animacje 2D, jak i 3D dają nam nieograniczone możliwości twórcze. Od krótkich filmów reklamowych, po kompletne kampanie reklamowe – animacje to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań marketingowych.

Dzisiaj animacje wykorzystywane są w każdej branży i na szeroką skalę. Widzimy je w spotach reklamowych, w prezentacjach firm, a także w wizualizacjach produktów. Animacje dają nam możliwość kreatywnego tworzenia różnych form graficznych – od postaci po złożone, wirtualne światy. A jak Ty możesz wykorzystać animacje graficzne? Oczywiście jako formę masowego przekazu. Animacje 2D otworzyły drzwi dla nowoczesnej reklamy. Z kolei co raz modniejsze animacje 3D to rewolucja, która zmieniła sposób spojrzenia na możliwości prezentacji produktów i usług. Z wykorzystaniem animacji 3D powstają atrakcyjne wizualizacje produktów, co raz chętniej wykorzystywane przez firmy na całym świecie. A dlaczego animacje są dziś tak popularne. Po pierwsze dlatego, że przyjemnie się je ogląda. A po drugie dlatego, że opinią specjalistów skuteczniej oddziałują na wyobraźnię odbiorców.

Animacje 3D – projekt i realizacja

W tworzeniu animacji 3D ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Sam proces tworzenia animacji 3D rozpoczyna się graficznego zbudowania modeli interesujących nas elementów. Najpierw tworzymy projekty w 2D, aby potem nadać im trójwymiarowy format. Pomaga nam w tym specjalne oprogramowanie, które klatka po klatce obrabia każdy obiekt graficzny.


Gdzie możesz wykorzystać animacje 2D i animacje 3D?

Podstawową zaletą animacji graficznych jest to, że można dzięki nim przedstawić najtrudniejszy temat w bardzo przystępny sposób. Animacja to narzędzie, dzięki któremu możemy w elegancki sposób przedstawić własną markę na zewnątrz. Wizualizacje produktów to technologia w której animacje 3D są niezbędne. Prawdą jest, że animacje po prostu ubarwiają naszą rzeczywistość w bardzo przyjazny sposób. Oto praktyczne przykłady wykorzystania animacji w branży reklamowej:
Animacje do prezentacji
Animacje do spotów reklamowych
Animowane wizualizacje produktów
Animacje postaci
Animowane reklamy telewizyjne
Animowane prezentacje firmowe
Animowane bannerki na potrzeby internetu
Animowane infografiki na potrzeby mediów społecznościowych


Filmowanie dronem

Pokaż się w nowej perspektywie!

Piękne ujęcia z lotu ptaka – to możliwe dzięki profesjonalnym dronom. Filmowanie dronem stało się w ostatnich czasach bardzo modne. Ty też możesz podążać za najnowszymi trendami. Nakręcimy dla Ciebie oryginalną reklamę, albo teledysk weselny i to z powietrza!

Filmy z drona to powiew świeżości w branży reklamowej. Z takiego rozwiązania korzystają najczęściej właściciele hoteli, ośrodków wypoczynkowych, czy też firmy organizujące eventy w plenerze. My oferujemy filmowanie dronem dla każdego, kto pragnie nowych perspektyw. Nagrywanie filmów dronem to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych ujęć kamery. Drony ukazują o wiele więcej, w pełniejszym kadrze i nieprzeciętnej jakości 4K. Obraz jest dynamiczny, pełnokolorowy i bardzo oryginalny. Dodatkową zaletą jest fakt, że mimo nagrywania z powietrza każdy kadr jest wyjątkowo stabilny. To zasługa wykorzystywanego przez nas sprzętu wyposażonego w kamerę zdolną nagrywać film w dowolnej płaszczyźnie z pełną stabilizacją obrazu.

Nagrywanie filmów dronem to nie wszystko!

Oprócz filmowania dronem oferujemy także szereg innych usług z wykorzystaniem tej małej, bezzałogowej jednostki latającej. Dron pozwala nam dotrzeć tam gdzie nie dociera ludzkie oko. Zdjęcia z drona pozwalają nam uzyskać pełny obraz konkretnego terenu. Fotografowanie dronem to usługa szczególnie polecana deweloperom, jak i firmom budowlanym, oraz firmom wykonującym inspekcje techniczne. Dron wyposażony w kamerę 4K pozwala uzyskać zniewalające ujęcia w wysokiej rozdzielczości, które mogą być wykorzystywane w spotach reklamowych, jak i broszurach reklamowych. Oferujemy także transmisje na żywo z drona w jakości HD. Nasz mały latający przyjaciel idealnie odnajduje się w roli kamery transmitującej obraz z koncertu, festiwalu, jak i każdego innego wydarzenia plenerowego.


Dron w roli głównej, czyli gdzie można wykorzystać drona?


Nagrywanie filmów dronem to sposób na pokazanie swojej firmy z zupełnie innej perspektywy.

Bądź na czasie i wykorzystaj filmy z drona w własnej kampanii reklamowej.