Pozycjonowanie stron

Osiągnij pozycję w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania!

Od widoczności Twojej firmy w internecie zależy liczba klientów, jaka skorzysta z Twoich usług lub dokona zakupu w Twoim sklepie. Obecnie miliony ludzi na całym świecie poszukuje towarów lub usług poprzez wyszukiwarkę Google. Jeżeli podejmiesz działanie – mogą to być Twoje usługi. Wiele osób prowadzących biznes reklamuje się w internecie. Reklama jest skuteczna – ale jeżeli szukasz sposobu na pozyskanie widoczności w sieci z długofalową skutecznością wybierz pozycjonowanie.

Celem pozycjonowania strony internetowej jest uzyskanie pozycji wśród dziesięciu adresów wyświetlanych na pierwszej stronie organicznych wyników wyszukiwania w Google. Zwykle zależy nam na osiąganiu wysokiej pozycji na wybraną frazę. Przewidujemy zachowania użytkowników, by umożliwić dotarcie klienta do większości z nich. Jeżeli użytkownik poszukuje konkretnej usługi, zależy nam, aby to właśnie strona klienta pojawiła się w wynikach jak najwyżej pod określonym zapytaniem. W ten sposób potencjalni klienci zauważą stronę i z większym prawdopodobieństwem na nią wejdą i skorzystają z oferty.

Dzięki pozycjonowaniu stron firma zyskuje nie tylko popularność w internecie. Z wysoką pozycją w wyszukiwarce Google wiąże się również zwiększenie obrotów, dzięki coraz większej liczbie klientów. Użytkownicy w łatwy sposób docierają do informacji o firmie, a dodatkowo taka forma reklamy buduje nowoczesny wizerunek. Największym atutem pozycjonowania stron w interencie jest długofalowa, widoczna reklama.

Pozycjonowanie opiera się na złożonych działaniach, które tylko wykonywane wspólnie przynoszą najlepsze efekty. Analizujemy rynek i wybieramy najlepsze frazy kluczowe dla każdego z klientów. Optymalizujemy treści pod kątem wybranych fraz i monitorujemy wydajność strony, by spełniała oceniane przez algorytmy kryteria. Budujemy coraz wyższą pozycję strony i stale śledzimy efekty swoich działań. Pozycjonowanie stron przynosi widoczne rezultaty.