Strony www

Pokaż się od najlepszej strony!


Potrzebujesz responsywnej strony internetowej, która zachęci do skorzystania z Twoich usług? Chcesz mieć sklep internetowy, którym będziesz mógł zarządzać w łatwy sposób?
A może szukasz kogoś, kto będzie w stanie napisać dla Ciebie aplikację internetową?

Wykonamy dla Ciebie estetyczną stronę www, intuicyjny w obsłudze sklep online lub funkcjonalną aplikację internetową, które usprawnią Twoją pracę i pomogą Ci rozwinąć firmę. Nasze projekty tworzymy uwzględniając obecne trendy, dzięki czemu realizacje wyglądają świetnie na różnych rozdzielczościach ekranów, są atrakcyjne wizualnie, kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami, a także intuicyjne i proste w nawigacji dla korzystających z nich użytkowników.

Masz już stronę, ale nie masz pewności, czy działa ona prawidłowo? Zleć nam audyt. Dowiesz się z niego, czy Twoja strona została odpowiednio zabezpieczona i zoptymalizowana. Nie masz czasu, żeby się zajmować swoją witryną? Zrobimy to za Ciebie. Powierz nam opiekę nad Twoją stroną, a zawsze będzie ona odpowiednio zabezpieczona i na bieżąco aktualizowana.Co zyskasz zlecając nam wykonanie Twojej strony?

Atrakcyjny projekt graficzny

Projekty tworzymy uwzględniając najnowsze trendy, niezawodne technologie i potrzeby użytkowników. Każdą stronę projektujemy indywidualnie, nie korzystamy z gotowych szablonów.

Domena i serwer

Jeśli nie posiadasz własnej domeny i hostingu, zostaw to nam. Zajmiemy się wszystkimi sprawami związanymi z wykupieniem domeny i osadzeniem jej na sprawdzonym i niedrogim serwerze.

Firmowy adres mailowy

To podstawa profesjonalnej komunikacji biznesowej! Utworzymy dla Ciebie firmową skrzynkę odbiorczą, której adres będzie oparty o nazwę Twojej domeny (na przykład: kontakt@nazwadomeny.pl).

Responsywna strona www

Coraz więcej użytkowników korzysta z internetu na urządzeniach mobilnych, dlatego nasze strony są responsywne i dostosowują swój wygląd do wielkości ekranu urządzenia, na którym są oglądane. Dzięki temu treść i grafika są czytelne nawet na najmniejszych ekranach.


Praktyczne dodatki na stronę

Integracja z portalami społecznościowymi, newsletter, formularze kontaktowe, galerie zdjęć – to tylko część dodatków, którymi możemy wzbogacić Twoją stronę internetową.

Możliwość samodzielnego dodawania treści

Nasze projekty tworzymy w oparciu o platformę Wordpress. To obecnie najbezpieczniejszy system do zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu bez specjalistycznej wiedzy możesz samodzielnie aktualizować informacje na stronie, dodawać nowe wpisy na blogu czy zdjęcia w galerii. Po wdrożeniu Twojej nowej strony, pokażemy Ci, w jaki sposób to robić.

Optymalizacja strony

Na koniec zajmiemy się właściwą optymalizacją Twojej strony, tak aby była ona czytelna dla wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja to także podstawowe działanie, które umożliwi Ci późniejsze pozycjonowanie strony.

Potrzebujesz strony internetowej?

Zadzwoń! 731 237 707

lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt.


Sklepy internetowe

Zacznij sprzedawać online

Tworzenie sklepów internetowych
Nasze sklepy tworzymy w oparciu o prostą w obsłudze platformę e-commerce, jaką jest Prestashop. To sprawdzony i kompletny system sprzedaży internetowej, z którego korzystają najbardziej znane marki. Dołącz do ich grona i zacznij prowadzić sprawną sprzedaż przez internet.

Zakupy online z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Wiele osób regularnie robi zakupy przez internet, ponieważ jest to wygodne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Wykorzystaj to i zacznij sprzedawać swoje produkty bezpośrednio przez sklep online.

Zaprojektujemy dla Ciebie sklep internetowy, którym będziesz mógł samodzielnie i bezproblemowo zarządzać. Przygotujemy dla Ciebie oryginalny projekt, który wyróżni Cię na tle konkurencji. Opracujemy go w tak, by przedstawiał Twoje produkty w sposób atrakcyjny i był przyjazny dla klientów. A jeśli korzystasz z systemu ERP w swojej firmie, możemy zintegrować go z bazą danych sklepu.


Zalety naszych sklepów internetowych

Nieskomplikowany system sprzedaży

Dzięki platformie Prestashop zakupy online to czysta przyjemność. Proces zakupu jest dla klienta bardzo intuicyjny, a składanie zamówienia i dokonywanie płatności nie zajmuje więcej niż kilka minut.

Zachęcający wygląd

Projekty sklepów internetowych tworzymy w oparciu o najnowsze trendy graficzne oraz wiedzę na temat zachowań i upodobań użytkowników. Responsywność to podstawa – nasze sklepy są dostosowane do różnych rozdzielczości ekranów, aby klienci mogli i chcieli robić zakupy nawet na swoich smartfonach.

Proste zarządzanie sklepem internetowym

Prestashop umożliwia w łatwy sposób zarządzać zamówieniami, wystawiać faktury, generować kody rabatowe czy udostępniać opinie o produktach. Do wszystkich danych masz dostęp z poziomu prostego panelu administracyjnego.

Bezpieczny i wygodny system płatności

Płatności online to podstawa w e-commerce – do wyboru masz kilka systemów, np. PayU, Przelewy24, PayPal. Nie musisz się też martwić bezpieczeństwem transakcji, ponieważ zabezpieczymy Twój sklep oraz dane klientów.

Integracja sklepu internetowego z systemem ERP

W Twojej firmie wykorzystuje się system ERP, taki jak: InsERT GT, Subiekt GT, Enova365, CDN Optima, Comarch Optima czy Comarch ERP? Możemy go zintegrować z bazą danych sklepu internetowego, tak aby zmiany, które zostaną wprowadzone w systemie były automatycznie synchronizowane z platformą e-commerce.

Audyt i zarządzanie stronami internetowymi

Bezpieczeństwo i wydajność Twojej strony www!

Zauważyłeś, że na Twojej stronie jest mały ruch? Masz wrażenie, że Twoja strona nie działa tak, jak powinna? Twoja witryna co chwila pada ofiarą ataków? Pora sprawdzić, co jest tego przyczyną.
Zlecając nam audyt strony, dowiesz się, co powoduje problemy w Twojej witrynie, ponieważ audyt pozwala uzyskać informacje na temat bezpieczeństwa strony, jej wydajności oraz działań SEO. Sprawdzimy ją pod kątem prędkości ładowania, poprawności kodu, odpowiedniej optymalizacji, widoczności w wyszukiwarkach czy zabezpieczeń antywirusowych.

W jakiej sytuacji warto przeprowadzić audyt strony?
  • Gdy Twoja strona jest często atakowana przez wirusy pomimo posiadanych zabezpieczeń.
  • Gdy zauważyłeś, że Twoja strona nie działa poprawnie (długo się ładuje, nie wyświetla się prawidłowo)..
  • Gdy korzystasz z usług agencji SEO i chcesz sprawdzić, czy wykonuje ona swoje obowiązki w sposób rzetelny.
  • Gdy masz nową stronę www i chcesz zlokalizować jej słabe punkty..
  • Gdy odświeżyłeś swoją stronę lub wprowadziłeś na nią wiele zmian i nie wiesz, czy nie miało to wpływu na jej prawidłowe funkcjonowanie.
Chcesz dowiedzieć się, dlaczego Twoja strona nie działa poprawnie? Zleć nam audyt Twojej strony aby otrzymać kompletny raport.

Zarządzanie stronami internetowymi

Aby strona działała prawidłowo, konieczne jest jej regularne aktualizowanie, zabezpieczanie przed nowymi wirusami czy monitorowanie błędów w witrynie. Efektywne administrowanie stroną internetową wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy a także doświadczenia, które jest pomocne w sytuacjach, gdy strona nagle przestaje poprawnie funkcjonować.

Zlecając nam opiekę nad Twoją stroną internetową, zyskasz:

  • regularne aktualizacje strony internetowej,
  • usuwanie błędów w kodzie strony,
  • kopie bezpieczeństwa strony,
  • zabezpieczenie strony przed wirusami,
  • poprawę wydajności strony.
Powierz swoją stronę specjalistom – napisz lub zadzwoń, aby otrzymać indywidualną wycenę zarządzania Twoją stroną.