Hosting

Postaw na bezpieczny hosting

Każda strona internetowa bazuje na hostingu dlatego, aby Twoja strona była szybka, funkcjonalna i co najważniejsze bezpieczna, warto wybrać sprawdzony i rzetelny hosting.

W ramach naszych usług oferujemy dostęp do hostingu, który spełni te wszystkie oczekiwania. Skorzystanie z dobrej oferty hostingowej zapewnia szereg przydatnych funkcjonalności. Co więcej przyjazny dla użytkownika panel administracyjny sprawia, że posługiwanie się nim jest proste nawet dla osób początkujących. Oprócz tego wykupienie dobrego hostingu gwarantuje dostęp do rozbudowanych statystyk.

Co zyskasz wykupując hosting?

Bezpieczne miejsce dla strony www
Pełną kopię zapasową strony www
Certyfikat SSL
Konto pocztowe z nazwą domeny

Korzystając z oferowanego przez nas hostingu klient zyskuje pełen pakiet opcji: przede wszystkim miejsce dla strony internetowej z niezbędnymi zabezpieczeniami danych, automatyczny instalator aplikacji oraz pełną kopię zapasową strony www. Ponadto w ofercie znajdują się również bezpieczne konta pocztowe z nazwą domeny. Do każdej ze stron można dołączyć certyfikat SSL, który informuje użytkowników o bezpieczeństwie strony i jest konieczny zwłaszcza w sklepach i stronach z możliwością logowania.

Korzyści wynikające z posiadania bezpiecznego hostingu znajdziemy wiele. Główną zaletą bezpiecznego hostingu i dobrej obsługi jest praktyczna bezawaryjność stron. W 99% przypadków, strona wyświetli się użytkownikom bez najmniejszego problemu. Dobry hosting zapewnia maksymalne szanse bezusterkowości strony dzięki renomowanym i wydajnym procesorom, na którym oparte są serwery. Dzięki sprawnie działającej i szybko ładującej się stronie, klienci chętniej i częściej będą ją odwiedzać, a to przełoży się na wyniki sprzedaży.

Strona internetowa pracująca na dobrym hostingu, dzięki czemu jest sprawna i szybka, ma większą wiarygodność, a to przekłada się pozytywnie na to, jak jest odbierana przez Google. Dzięki temu możesz liczyć na wyższą pozycję w wynikach Google. Oprócz tego dodatkową zaletą jest pełen dostęp do serwera przez cały rok.

Cennik usługi hostingowej

Bezpieczny hosting w atrakcyjnej cenie