Historia firmy

Zaczynaliśmy w 2006 roku, kiedy pozycjonowanie stron było w Polsce w powijakach i niewielu wiedziało czym ono w ogóle jest, a większość ludzi nie miała pojęcia że można mieć wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Początkowo pozycjonowanie było sposobem na dorobienie do etatu, lecz po kilku latach zaistniała możliwość otworzenia własnej firmy w branży SEO. Przez kilka lat zdobywaliśmy rynek i cenne doświadczenie, a w roku 2011 marka Topranking stała się własnością firmy Blacksoft.

Początkowo pozycjonowaliśmy firmy dla wyszukiwań lokalnych dla fraz powiązanych z miastem Toruń. Od roku 2011 nasze możliwości znacznie się powiększyły, a zdobyta wiedza pozwoliła wyjść poza Toruń i z dużymi sukcesami pozycjonować strony naszych klientów dla fraz lokalnych w innych miastach, w kampaniach ogólnopolskich oraz zagranicznych.


Osiągnięcia

Największe osiągnięcia zawdzięczamy bogatej wiedzy oraz autorskiemu oprogramowaniu. Możemy się pochwalić własnymi narzędziami w postaci bootów, dodawrek internetowych oraz własnym bardzo rozbudowanym zapleczem SEO, które pozwala w sposób stabilny i szybki pozycjonować firmy dla fraz nie tylko lokalnych ale także ogólnopolskich.

W roku 2012 Topranking to ponad kilkaset stale pozycjonowanych witryn, co daje w sumie kilka tysięcy stale pozycjonowanych fraz z czego około 80% znajduje się w Top 3 i 100% w Top 10 wyników (nie każdy z klientów chce być w Top3).

W roku 2011 rozpoczęliśmy działalność poza granicami kraju i stale zdobywamy rynki krajów europy zachodniej. Stale pozycjonujemy strony w google.de i google.co.uk, a jesteśmy w stanie pozycjonować strony w każdym języku europejskim.

W kolejne lata zdobywania doświadczeń oraz stale powiększający się zespół specjalistów skupiający webmasterów, programistów, copywriterów i pozycjonerów, pozwoliły nam wyrobić markę, znaną w całym kraju.

Stale pracujemy nad skutecznymi metodami pozycjonowania. Nasze prace skupiają się nie tylko na pozycjonowaniu stron klientów. Prowadzimy własne badania nad skutecznymi metodami pozycjonowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować usługi związane z najważniejszymi produktami Google:

  • pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania,
  • pozycjonowanie usługi moja firma na mapach Google,
  • pozycjonowanie w YouTube,
  • pozycjonowanie grafik,
  • pozycjonowanie profili Google+,
  • pozycjonowanie informacji o wydarzeniach.

Dlaczego my?

Ponieważ nasza skuteczność została potwierdzona nie tylko przez setki zadowolonych klientów, ale też przez wysoką pozycję naszej strony, która jest naszą wizytówką. Bezustannie doskonalimy techniki pozycjonowania stron oraz prowadzimy własne badania i doświadczenia w celu zdobycia jak największej wiedzy i doświadczenia w pozycjonowaniu.