Logo

Wykreuj swoją rozpoznawalność!

Logo to coś co wyróżnia Twoją firmę. Logo to oryginalny sposób pokazania swoich produktów lub też usług w formie wizualnej. Jeśli potrzebujesz grafiki, która będzie się innym kojarzyła wyłącznie z Twoją marką, skorzystaj z naszej oferty projektowania logotypów.

Na początku warto zadać sobie pytanie czym tak naprawdę jest logo i jakie funkcje pełni. Logo, lub też logotyp to forma ekspresji graficznej służąca do identyfikacji konkretnej marki, jak i instytucji. Logo najczęściej przybiera kształt grafiki, stylizowanego napisu, lub też symbolu, który bezpośrednio kojarzy się odbiorcom z rodzajem działalności prowadzonej przez daną firmę. Podstawowym celem stosowania logo jest odróżnienie jednego przedsiębiorstwa od drugiego. Kolejną funkcją jaką spełnia ten element identyfikacji wizualnej jest ułatwienie odbiorcy skojarzenia danej firmy z konkretnym rodzajem działalności. Dlatego też firmy podróżnicze posiadają w swoim logo samoloty, a firmy sprzedające ubrania metki odzieżowe. Logo firmowe umieszcza się na różnego typu materiałach reklamowych, oraz na stronach internetowych. Dobre logo to podstawa budowy świadomości marki!

Projektowanie logo to początek spójnej identyfikacji wizualnej Twojej firmy!

Identyfikacja wizualna firmy – wszystko kręci się wokół oczu odbiorcy. Zrobienie pierwszego dobrego wrażenia to w każdej dziedzinie połowa sukcesu. Nie bez powodu mówi się „jak Cię widzą tak Cię piszą”. Graficzna oprawa Twojej firmy jest dziś bardzo ważna, a na pierwszy plan wysuwa się właśnie logo, które jest znakiem rozpoznawczym Twojej marki. Umieszczając logo na materiałach reklamowych stawiasz pierwszy krok w budowaniu świadomości swojej firmy w szerokim świecie odbiorców. W końcu celem każdego przedsiębiorstwa jest popularność i rozpoznawalność. Zadbaj o wyróżniające się logo!

Cechy dobrego logo

Projektowanie logo to sztuka sama w sobie. Nie chodzi tu wcale o poprawne połączenie kolorów i typografii. Grafika to tylko jedna strona medalu. Najważniejsze jest aby logo mówiło więcej niż tysiąc słów. Ma to być znak graficzny po którego ujrzeniu odbiorca będzie pewny czym zajmuje się Twoja firma. Projektowanie logo to inaczej projektowanie przesłania w formie graficznej. Co w takim razie jest najbardziej kluczowe w tym procesie?

  • adekwatna symbolika – element mówiący wiele o rodzaju prowadzonej działalności;
  • unikalna typografia – czcionka wskazująca na charakter Twojej firmy;
  • przesłanie – coś co uderza w wyobraźnię odbiorców;

Logo zaprojektowanie na bazie tych 3 wytycznych to podstawowy element spójnej identyfikacji wizualnej Twojej firmy!


Prostota

– przerysowane logo nigdy nie jest skuteczne. Najprostsze projekty logo cieszą się największą popularnością.

Rozpoznawalność

– dobre logo wyróżnia Twoją markę wśród konkurencji i zapada w pamięci odbiorców na długo.

Uniwersalność

– dobre logo firmowe nie musi być zmieniane mimo upływu czasu. Niektóre projekty logo są ponadczasowe

.
Funkcjonalność

– poprawnie zaprojektowane logo dobrze wygląda nie tylko na stronie internetowej, ale także na drukowanych materiałach reklamowych

.
Logo dla Twojej firmy – szybko, oryginalnie i kompleksowo. Projektowanie logo to dla nas wyzywające zadania. A My lubimy wyzwania! Stworzymy dla Ciebie unikatowy projekt logo w korzystnej cenie!


Wizytówki

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

Najprostszy sposób na podzielenie się informacjami o swojej firmie z Klientem? Oczywiście wizytówka. Niezależnie od tego czy jednostronne czy dwustronne, czy pełnokolorowe, czy czarno białe – wizytówki to najlepsze formy reklamy graficznej.

Wyobraź sobie taką sytuację. Podchodzi do Ciebie osoba zainteresowana prowadzonymi przez Ciebie usługami. Pyta się o szczegóły współpracy i nadchodzi w końcu ten moment w którym chce uzyskać od Ciebie niezbędne informacje kontaktowe. Ty łapiesz się za głowę i podajesz jej swój numer telefonu na zwykłej karteczce. Brzmi trochę dziwnie jak na profesjonalną firmę prawda? W takiej sytuacji najlepszym źródłem informacji dla potencjalnego klienta jest popularna wizytówka. Wizytówki firmowe mogą mówić bardzo wiele o Twojej firmie. Podkreślają profesjonalizm biznesowy i nowoczesne podejście do usług. Każda szanująca się firma powinna mieć własne wizytówki, czyli graficzny skrót informacji kontaktowych podany w eleganckiej oprawie. Profesjonalna wizytówka Twojej firmy zrobi na Kliencie dobre wrażenie!

Projektowanie i drukowanie wizytówek

Przepis na idealną wizytówkę firmową? Perfekcyjnie dobrane kolory, interesująca typografia, dobrze widoczne logo, właściwie rozmieszczone informacje i spójna z wizerunkiem firmy identyfikacja wizualna. Znając wszystkie te wytyczne na pewno zdajesz sobie sprawę, że projektowanie wizytówek to nie lada wyczyn nawet dla profesjonalisty. Dobrze zaprojektowana wizytówka to skuteczny materiał reklamowy, dzięki któremu zyskasz nowych Klientów. Zapewnimy Tobie profesjonalny projekt wizytówki i wydruk na różnych materiałach w wysokiej jakości. Chcesz dzielić się informacjami o swojej firmie w elegancki sposób? Wizytówka to dla Ciebie najlepsze, a zarazem najprostsze rozwiązanie.

Wizytówki wcale nie są przestarzałe!

Projektowane przez nas wizytówki to połączenie świeżego pomysłu z oryginalną grafiką. Sprawdź jakie opcje możemy Tobie zagwarantować:

Format

– projektowanie wizytówek w standardowych formatach 90x50mm i 85x55mm;

Materiały

– papier kredowy 350g, papiery ozdobne w zależności od upodobań Klienta;

Opcje dodatkowe

– folia matowa, folia błyszcząca

Rodzaje

– wydruk wizytówek jednostronnych i dwustronnych

Zadbaj o pierwsze wrażenie! Zaprojektujemy wizytówkę idealną dla Twojej firmy!Katalogi

Zaprezentuj swoje produkty efektownie!

Zadbaj o długotrwałe relacje z partnerami biznesowymi i zaskocz Klientów elegancką prezentacją produktów swojej firmy. Katalogi firmowe to najlepsza droga informowania odbiorców o ofercie i aktualnych promocjach.

Katalogi firmowe, podobnie jak foldery reklamowe kształtują pozytywny wizerunek firmy na zewnątrz. Dla wielu przedsiębiorstw jest to najlepsza forma przedstawienia własnych produktów. W katalogach umieszcza się nie tylko konkretne pozycje ofertowe, ale także informacje o firmie, jak i wzmianki o nowinkach w danej branży. Najlepsze w katalogach jest to, że ich forma nie ogranicza się jedynie to standardowych rozwiązań (rozkładana broszura). Z pomocą naszego utalentowanego grafika stworzymy dla Ciebie katalog firmowy skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Dobry katalog reklamowy jest kolejnym członkiem Twojej załogi. Profesjonalnie zaprojektowana broszura zadba o nowoczesny wizerunek Twojej firmy. Katalog z precyzyjnymi opisami produktów w atrakcyjnej formie graficznej przyciągnie nowych Klientów. Projektowane przez nas katalogi to coś więcej niż zwykły materiał reklamowy. To element spójnej identyfikacji wizualnej.


Jak wygląda projektowanie katalogów reklamowych?

1. Projektowanie szaty graficznej

– na tym etapie grafik koncentruje się na zaprojektowaniu wyglądu katalogu;

2. Tworzenie treści

– copywriter w współpracy z Klientem omawia elementy tekstowe i redaguje profesjonalne opisy produktów;

3. Kompletowanie całości projektu

– w tym momencie przygotowywany jest gotowy projekt katalogu;

Elegancki katalog reklamowy może decydować o tym czy Twoja firma zdobędzie zaufanie Klientów. Zadbaj zatem o elegancką oprawę graficzną swoich produktów i skorzystaj z naszej oferty.


Banery reklamowe

Jak Cię widzą...

Banery reklamowe – uniwersalny materiał reklamowy, który przyciąga Klientów jak magnes. Zaprojektujemy dla Ciebie baner reklamowy do druku, jak i baner internetowy. Możesz także liczyć na druk w wysokiej jakości.

Baner reklamowy to kolejny materiał reklamowy z którego korzysta wiele firm na całym świecie. Popularność tego nośnika informacji wynika z możliwości wielokrotnego użycia. Banery reklamowe to idealne rozwiązanie na krótką prezentację swojej firmy w miejscu publicznym, a także na różnego rodzaju targach, czy konferencjach. Drukowany baner możesz umieścić na ścianie budynku lub zamontować na specjalnym stelażu. Z kolei baner internetowy to idealna propozycja dla tych z Was, którzy chcą się reklamować na stronach internetowych, czy też w mediach społecznościowych. Dla każdego coś miłego!


Banery internetowe

Korzystasz z kampanii AdWords? W takim razie potrzebujesz baneru reklamowego, który przyciągnie większą liczbę użytkowników do Twojej strony www. Baner internetowy musi się wyróżniać! Inaczej zostanie pominięty przez odbiorców. Nie chodzi tu o jaskrawe kolory, tylko o umiejętność jednostronnej komunikacji. Projektowane przez nas banery internetowe wysyłają jasny przekaz do użytkowników – kliknij tutaj a zyskasz coś naprawdę wyjątkowego.

Banery internetowe nie są jedynie używane w płatnych kampaniach reklamowych wyszukiwarek. Bardzo często umieszczane są one na stronach internetowych. Przekazują treść akcji promocyjnych lub prezentują markę w katalogach internetowych. Skorzystaj z naszej oferty, a zyskacz unikatowy baner reklamowy zgodny z standardami graficznymi.

Banery frontlite

– baner drukowany jest na specjalnej tkanina winylowej bardzo łatwej w transporcie. Tkanina winylowa nadaje się do jednostronnego druku, przy czym jest wodoodporna i trudna do rozdarcia.

Banery odblaskowe

– materiał reklamowy aktywny w dzień i w nocy. Banery tego typu drukowane są na specjalnej folii pokrytej powłoką mikroplazmatyczną odbijającą światło. Zastosowanie takiej technologii sprawia, że baner widoczny jest nawet po zmroku.

Banery na siatce MESH (winylowe) –

– banery drukowane na siatce MESH mogą być z powodzeniem montowane na elewacjach, rusztowaniach, lub też na balkonach. Siatkowana powierzchnia baneru eliminuje efekt żagla. Baner MESH jest bardzo lekki, a przy tym bardzo atrakcyjny.

Banery backlit

– backlit to specjalny rodzaj tkaniny winylowej przepuszczającej i rozpraszającej światło. Ten rodzaj baneru jest stosowany najczęściej na przystankach z podświetleniem. Zastosowanie tkaniny backlit podkreśla głębię kolorów gwarantując doskonałe efekty wizualne.