Istnieje kilka podstawowych zasad, którymi należy kierować się podczas prowadzenia kampanii reklamowej za pomocą serwisu YouTube. Podstawą powodzenia kampanii jest jej gruntowne i przemyślane zaplanowanie. Reżyserowanie  publikowanych filmów w taki sposób aby przyciągnęły oko potencjalnych klientów pomaga, ale nie wystarczy. Zaleca się wykonanie optymalizacji publikowanych  materiałów oraz profilu na YouTube. Wiedza i doświadczenie jak prawidłowo zoptymalizować profil i filmy na YouTube ma kluczowe znaczenie. Kolejny równie ważny element wpływający na oglądalność i pozycję filmów na YouTube to aktywne promowanie filmu.

Dla wielu klientów ważne jest aby firma pozycjonująca dowiodła swojej skuteczności. W przypadku tradycyjnego  pozycjonowania, pozycja firmy jest wyznacznikiem jej możliwości, choć nie zawsze. W przypadku pozycjonowania filmów w serwisie YouTube jest podobnie. Poniżej przedstawiamy kilka zrealizowanych kampanii pokazowych oraz tych zrealizowanych dla naszych klientów.

Kampania filmu reklamującego serwis medyczny, filmy miały się pojawiać dla fraz firmy mdeyczne, stomatolog bydgoszcz stomatolog toruń itp.

Kolejna kampania zrealizowana dla firmy z branży ogrodniczej obejmowała wykonanie filmów oraz pozycjonowanie ich tak by pojawiały się w wynikach wyszukiwania dla fraz: ogrody Toruń, projektowanie ogrodów Toruń

Jeśli interesuje cię pozycjonowanie twojego filmu na YouTube zadzwoń do nas.